WARSZTATY  FOTOGRAFICZNE W CZARNOGÓRZE

w klimacie slow life 🙂

 

Termin 1: 3.06 – 08.06.           Termin 2: 08.06-15.06           Miejsce: Kotor, Czarnogóra

 

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ

Na co dzień wszędzie się spieszymy, rzeczy ważne odkładamy na później i nawet udział w warsztatach jest dla nas okupiony stresem czy wszystko będziemy w stanie opanować w te kilka godzin.

Mając 10 lat doświadczenia w prowadzeniu warsztatów, staram się zawsze przekazać jak największą wiedzę w trakcie zajęć, ale jeden dzień to zawsze trochę mało, by wszystko przećwiczyć i utrwalić. Dlatego postanowiłem stworzyć nową formułę warsztatów kilkudniowych połączonych z pobytem w pięknej miejscowości. Kilka dni spędzonych razem  w przepięknym miejscu na fotografowaniu, odpoczynku, dobrym jedzeniu, rozmowach o fotografii i degustacji wina. Czy może być lepiej ? 🙂

DLA KOGO SĄ PRZEZNACZONE WARSZTATY 

Słońce, plaże i góry będą kusić do odpoczynku, ale jedziemy tam przede wszystkim, by fotografować. Jeśli chcesz zacząć pracować zawodowo jako fotograf, już to robisz i chcesz podnieść poziom swoich umiejętności, albo po prostu realizujesz się przez fotografię, to są to idealne warsztaty dla Ciebie.

 

CZEGO SIĘ NAUCZĘ

Bardzo mała grupa (max 4 osoby) i długi czas warsztatów,  pozwala na poruszenie każdego tematu jaki uczestnicy sobie zażyczą. Na pewno zajmiemy się portretami, architekturą,  fotografiami reklamowymi, a także fotografią motoryzacyjną i makro, czyli wszystkim tym w czym się specjalizuję. Będziemy używać światła błyskowego, mieszać go z zastanym, wymyślać   i realizować kreatywne sesje. Będziemy stawiać sobie trudne zadania i wspólnie szukać ich rozwiązania.

Moje doświadczenie zawodowe to 27 lat pracy fotografa reklamowego i z niego będziemy czerpać tworząc od podstaw przykłady kampanii i reklam. Kreatywne myślenie, dostosowywanie pomysłu do wymagań klienta, rozwiązywanie problemów i ograniczeń,  realizacja zdjęć i opracowanie gotowego materiału , to umiejętności, które przydadzą się każdemu fotografowi, bez względu na to czy na codzień fotografuje dzieci, modę, przedmioty, architekturę czy tez zakłady przemysłowe, albo samochody.

Cała moja wiedza, umiejętności i doświadczenie będzie do Waszej dyspozycji 

Druga nie miej istotna część warsztatów to postprodukcja. Zawsze uważałem, że obróbka jest integralną częścią fotografii, więc będziemy się na zajmowali na poważnie. Bo po co iść spać, skoro można spędzić noc na obróbce, a o wschodzie słońca wyjść na zdjęcia 🙂

Przy kawie albo winie, na plaży lub w górach będziemy dyskutować o praktycznych problemach w fotografii, prowadzeniu własnej firmy i o tym jak zarabiać na fotografii i rozwijać własną firmę.

A zarabiać można np. na fotografii stockowej, dlaczego by więc nie wykorzystać warsztatów i nauczyć się jak robić zdjęcia, by były chętnie kupowane na całym świecie.

CO TRZEBA ZABRAĆ ZE SOBĄ

Własny aparat, obiektywy, karty itd, statyw i komputer nadający się do obróbki zdjęć.  Koniecznie też co najmniej jeden dysk na backup zdjęć.

W Kotorze możemy iść na plaże, albo w wysokie góry, warto więc mieć ubrania i buty na każdą okazję.

CO JEST W CENIE WARSZTATÓW

Cena nie zawiera kosztów dojazdu do Kotoru oraz wyżywienia. Śniadania pewnie będziemy robić sobie sami, a na kolacje i obiady, albo gdzieś pójdziemy, albo sami coś zrobimy ( jak będziemy potrafili 🙂 )

Możliwości dojazdu:

  • ze mną samochodem 03.06 rano ze Splitu oraz powrót ze mną do Katowic 15.06. Do Splitu można się dostać autobusem albo samolotem.
  • samolotem do Dubrownika (40 km), Podgoricy (40 km) lub Tivat (6 km) – mogę odebrać z lotniska

KOSZT WARSZTATÓW

W każdym terminie są maksymalnie 4 miejsca. Mieszkamy w pięknie położonym apartamencie   z widokiem na zatokę i góry. Wszystkie łóżka są w jednym pokoju ( 3 pojedyncze i jedno podwójne).

Termin 1: 3.06 – 08.06

1 osoba – 1699 zł

2 osoby( podwójne łóżko)  – 2699 zł

 

Termin 2: 08.06-15.06

1 osoba – 2299 zł

2 osoby( podwójne łóżko)  – 3299 zł

 

Alternatywnie,  połączenie 1 i 2 terminu:  03.06- 15.06

1 osoba – 3499 zł

2 osoby( podwójne łóżko) 4999 zł

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT 23%

Istnieje możliwość mieszkania osobno i dołączenia tylko na warsztaty. W tej kwestii proszę o kontakt.

ZAPISUJE SIĘ!

Jeżeli masz pytania dotyczące udziału w warsztatach lub chcesz się upewnić czy spełnią one Twoje oczekiwania, pisz na adres: studio@arturnyk.pl

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, obejrzyj wywiad jakiego udzieliłem Szerokiemu Kadrowi : https://www.szerokikadr.pl/fotograf-miesiaca/artur-nyk