WARSZTATY  FOTOGRAFICZNE W CZARNOGÓRZE

w klimacie slow life 🙂

 

Termin 1: 3.06 – 08.06.           Termin 2: 08.06-15.06           Miejsce: Kotor, Czarnogóra

 

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ

Na co dzień wszędzie się spieszymy, rzeczy ważne odkładamy na później i nawet udział w warsztatach jest dla nas okupiony stresem, czy wszystko będziemy w stanie opanować w czasie  tych kilku godzin.

Mając 10 lat doświadczenia w prowadzeniu warsztatów, staram się zawsze przekazać jak największą wiedzę w trakcie zajęć, ale jeden dzień to zawsze trochę mało, by wszystko przećwiczyć i utrwalić. Dlatego postanowiłem stworzyć nową formułę warsztatów kilkudniowych połączonych z pobytem w pięknej miejscowości. Kilka dni spędzonych razem  w przepięknym miejscu na fotografowaniu, odpoczynku, dobrym jedzeniu, rozmowach o fotografii i degustacji wina. Czy może być lepiej ? 🙂

DLA KOGO SĄ PRZEZNACZONE WARSZTATY 

Słońce, plaże i góry będą kusić do odpoczynku, ale jedziemy tam przede wszystkim, by fotografować. Jeśli chcesz zacząć pracować zawodowo jako fotograf, już to robisz i chcesz podnieść poziom swoich umiejętności, albo po prostu realizujesz się przez fotografię, to są to idealne warsztaty dla Ciebie.

 

CZEGO SIĘ NAUCZĘ

Bardzo mała grupa (max 4 osoby) i długi czas warsztatów,  pozwala na poruszenie każdego tematu jaki uczestnicy sobie zażyczą. Na pewno zajmiemy się portretami, architekturą,  fotografiami reklamowymi, a także fotografią motoryzacyjną i makro, czyli wszystkim tym w czym się specjalizuję. Będziemy używać światła błyskowego, mieszać go z zastanym, wymyślać   i realizować kreatywne sesje. Będziemy stawiać sobie trudne zadania i szukać ich rozwiązania.

Druga nie miej istotna część warsztatów to postprodukcja. Zawsze uważałem, że obróbka jest integralną częścią fotografii i będziemy się na zajmowali na poważnie. Bo po co iść spać, skoro można spędzić noc na obróbce, a o wschodzie słońca wyjść na zdjęcia 🙂

Przy kawie albo winie, na plaży lub w górach będziemy dyskutować o praktycznych problemach w fotografii, prowadzeniu własnej firmy i o tym jak zarabiać na fotografii i rozwijać własną firmę.

A zarabiać można np. na fotografii stockowej, dlaczego by więc nie wykorzystać warsztatów i nauczyć się jak robić zdjęcia, by były chętnie kupowane na całym świecie.

CO TRZEBA ZABRAĆ ZE SOBĄ

Własny aparat, obiektywy, karty itd, statyw i komputer nadający się do obróbki zdjęć.  Koniecznie też co najmniej jeden dysk na backup zdjęć.

W Kotorze możemy iść na plaże, albo w wysokie góry, warto więc mieć ubrania i buty na każdą okazję.

CO JEST W CENIE WARSZTATÓW

Cena nie zawiera kosztów dojazdu do Kotoru oraz wyżywienia. Śniadania pewnie będziemy robić sobie sami, a na kolacje i obiady, albo gdzieś pójdziemy, albo sami coś zrobimy ( jak będziemy potrafili 🙂 )

Możliwości dojazdu:

  • ze mną samochodem 03.06 rano ze Splitu oraz powrót ze mną do Katowic 15.06. Do Splitu można się dostać autobusem albo samolotem.
  • samolotem do Dubrownika (40 km), Podgoricy (40 km) lub Tivat (6 km) – mogę odebrać z lotniska

KOSZT WARSZTATÓW

W każdym terminie są maksymalnie 4 miejsca. Mieszkamy w pięknie położonym apartamencie   z widokiem na zatokę i góry. Wszystkie łóżka są w jednym pokoju ( 3 pojedyncze i jedno podwójne).

Termin 1: 3.06 – 08.06

1 osoba – 1699 zł

2 osoby( podwójne łóżko)  – 2699 zł

 

Termin 2: 08.06-15.06

1 osoba – 2299 zł

2 osoby( podwójne łóżko)  – 3299 zł

 

Alternatywnie,  połączenie 1 i 2 terminu:  03.06- 15.06

1 osoba – 3499 zł

2 osoby( podwójne łóżko) 4999 zł

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT 23%

Istnieje możliwość mieszkania osobno i dołączenia tylko na warsztaty. W tej kwestii proszę o kontakt.

ZAPISUJE SIĘ!

Jeżeli masz pytania dotyczące udziału w warsztatach lub chcesz się upewnić czy spełnią one Twoje oczekiwania, pisz na adres: studio@arturnyk.pl

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, obejrzyj wywiad jakiego udzieliłem Szerokiemu Kadrowi : https://www.szerokikadr.pl/fotograf-miesiaca/artur-nyk