4 komentarzy na “Top Gear nie wraca na antenę, a ja tak :)

 1. Cześć! jestem nowym czytelnikiem tego bloga. Jak na razie bardzo mi się podoba :) Pewnie nie uda mi się nadrobić wszystkich wpisów, ale część na pewno. Pozdrawiam!

 2. @Kamil

  Czasem ludzie po prostu się boją coś napisać, bo nie chcą wyjść na dyletantów :)

  @wersjatestowa

  witam :) 740 postów przed Tobą :)

 3. Z tymi komentarzami to jest ciężko. Po cichu się ciesze jako amator (mały zasięg), bo nie tylko ja mam ten problem jak widzę. Ja prowadziłem bloga podróżniczego to komentarze pojawiały się stosunkowo rzadko, często nawet przychodziły jakieś maile, często z ciekawymi pytaniami. No, ale zawsze mailem. Tak bym nie mógł odpowiedzieć szerszej publiczności. Teraz prowadzę tylko galerię zdjęć (prywatną) i bloga street photo. Zasięg słaby, a komentarzy to już wogle można na jednej ręce naliczyć ;)

  Jestem z tym blogiem od bardzo dawna, nie pamiętam jak długo. Ciekawe jest, że nawet nie próbuję fotografować w tym kierunku. Fajnie się jednak dowiedzieć czegoś o dobrze wykonanych realizacjach, a potem widzieć je z okna autobusu ;)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.