3 komentarzy na “Nie chcę kupować nowego sprzętu czyli taki nowy trend

 1. Jeśli chodzi o zabawki to Canon i Nikon w odróżnieniu od Sony faktycznie nie rozpieszczają, jeśli chodzi o nowinki. Nowe modele w zasadzie niczym się od siebie nie różnią. Co innego Sony. Chociaż podchodziłem do nowego modelu jak pies do jeża, to dziś jestem zachwycony.
  Śledzenie obiektu w całym kadrze naprawdę działa, ręczne ustawianie ostrości z podglądem, na to, na co ta ostrość jest ustawiona czy sprawne sterowanie zakresem AF czy fantastyczna jakość wideo, to tylko początek świetnej zabawy.
  Przyznam, że jeśli następca będzie oferował taki sam skok technologiczny, jaki dokonał się pomiędzy A900 a A99 to na pewno warto czekać na następcę. A już dziś wiadomo, że nowy model będzie oferował AF do wszystkich obiektywów manualnych.
  Obecnie korzystam z dwóch obiektywów Zeissa (AF i stabilizacja tylko w Sony) 24-70 2,8 i 135 1,8 i szczerze wątpię czy najdzie mnie chęć na wymianę w najbliższym dziesięcioleciu.
  Na koniec taka ciekawostka:
  http://www.gizmag.com/hasselblad-hv-dslr/30712/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>