5 comments on “Mazda 6 czyli szara na szarym

 1. Samo zdjęcie mi się podoba. Pałac mi się podoba. Ale te kreski z zielonymi trójkątami… nie podobają. Mam wrażenie jakby samochód mozolnie się przeciskał i chciał wyrwać z tej pajęczyny ostrych trójkątów wzmocnionych nierbezpiecznymi jak brzytwa kreseczkami. I mam wrażenie, że mu się to nie uda.
  Ale rozumiem, że nie każda wizja musi być łatwa, miła, prosta i przyjemna.

  Pozdr.

 2. Wg mnie kreski są spoko.
  Przynajmniej nie jest nudno i dobrze oddzielają samochód od dalszego planu.
  Kreski dodawała iGosia czy grafik klienta?
  I czy masz już reklamę z gotową typografią? Bo widać, że ma być tam jakaś ;)

 3. pierwszy raz mam mieszane uczucia, na myśl mi przychodzi jedno słowo: przekombinowane, tak jakby nie twoje zdjęcie ;)
  Brakuje mi tu spójności, patrząc na tą grafikę (bo to już nie zdjęcie) mam wrażenie że auto jest niezbyt udanie wklejone na zdjęcie. Chyba głównie przez czernie w cieniu auta, kreski fajne, ale zmniejszyłabym ich ilość a dodałabym takie które kontynuują linię auta.
  Pytasz o opinię, to masz ;)

 4. Witam, moim zdaniem kreski mogą być ale wówczas domek do nich nie pasuje, bez kresek też średnio mi pasuje do tego auta, chyba że jako wielki kontrast. Dziś akurat dostałem kalendarz i są tam lepsze kąty jak i tła. Ale to opinia amatora.

 5. Samochód oświetlony cudownie, skrupulatnie, dbałość o każdy element. Z przykrością muszę stwierdzić jednak, że jest to pierwsze zdjęcie na tym blogu, które zupełnie mi się nie podoba. Te kreski totalnie nie współgrają z bryłą pojazdu, ani z lokalizacją :/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>