12 comments on “Dzisiaj jest Nowy Rok

 1. Chleb powszedni. Pani Krysi zbiera oferty bo Prezeso sobie zażyczył i wszyscy mają gdzieś, że to wymaga czasu etc. W ramach ciekawostek też mam mała historię.

  Blisko rok temu klient umówił się ze mną na zdjęcia wnętrz, dograliśmy termin, zarezerwowałem i czekam na info o której zaczynamy. Nic cisza. Olał mnie. Mówię no nie ładnie ale trudno.

  Teraz po roku piszą do mnie znów, poszła wycena. Cisza. Po miesiącu no dobra to możemy robić… fantastico elastico.

  Oczywiście chcą abym przyjechał dwa razy, nie jednego dnia wszystko, no i jeszcze ponegocjować… No więc ponegocjowałem i podniosłem cenę w związku z tym, że mam być dwa razy. W rezultacie okazało się, że jednak może być jednego dnia (różnica w cenie była śmiesznie niska… ).

  Teraz czekam, bo termin umówiony to 29.12 na wykonanie sesji. Aż nie mogę się doczekać czy się uda ;]

  Generalnie ja zawsze wyceniam, bo nigdy nie wiadomo jak to się skończy. A to jak ktoś podchodzi do mojej pracy, czy jest kontakt czy nie, po prostu wpływa na końcową cenę ;]

 2. No cóż, tacy klienci zawsze byli i zawsze będą. Ale dobrze podszedłeś z wyceną, to od razu zadziałało im na wyobraźnię :)

  A z linkami na FB to niestety nie wszyscy je zawsze widzą. W razie czego można zrobić sobie subskrypcję np. podanie maila (na prawym pasku bloga, na dole) albo przez Bloglovin http://www.bloglovin.com/blog/4362999

 3. Super, że wracasz do pisania bo pewnie nie tylko ja czułam się lekko zaniedbana ;) uwielbiam do porannej kawy w pracy lub popołudniowej herbatki malinowej… Dziwne ale ja też dziś zaczęłam swój nowy rok.

 4. Śledzę od 3 lat, czytam regularnie od ponad roku. Nie wiem czy przetrawię dawkę codzienną, aczkolwiek, jeśli nadal to będzie na takim poziomie jaki jest – będę sobie robił dłuższe sesje czytelnicze raz w tygodniu :)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>