19 comments on “Dzień premier czyli mój pierwszy kurs video i iPhone 6

 1. Czytam Twojego bloga od dawna.

  Zawsze świetnie przygotowane wpisy, duża wartość merytoryczna jak i artystyczna płynąca z gotowych zdjęć. Pamiętam moje pierwsze zlecenie foto na fotografowanie wnętrz jakie przyjąłem, od razu wszedłem na Twoją stronę aby jeszcze raz dokładnie przeczytać Twe rady do takiego zlecenia. Świetnie przekazujesz innym swoja wiedzę. Czytanie Twojego bloga jest czystą przyjemnością.

  Pozdrawiam
  Krzysztof

 2. Uprawiam inny typ fotografii, ale uwielbiam słuchać ludzi, którzy opowiadają o swojej pracy z taką pasją, jak Ty, bez zadęcia, na luzie, ale w 100% rzeczowo i profesjonalnie. Bravo Artur!
  Pozdrawiam, Kuba ;-)

 3. Często odwiedzam Twoją stronę i zawsze byłem zafascynowany twoimi poczynaniami ;)

  Ten kurs da możliwość poznania Cie bliżej oraz twojej strategii pracy ;)

  Gratuluję wydania kursu !!

  Pozdrawiam Darek

 4. Myślę że kurs będzie dla mnie jak znalazł, bo dotychczas wszystkie moje foto samochodowe to print screeny z GTA: VICE CITY. W tym roku postanowiłem to zmienić i po ociąganiu się przez prawie dekadę, zrobiłem w tym roku w czerwcu prawko jazdy. Poszło za pierwszym razem. : ) W ten sposób odkryłem moc pod maską i teraz kombinuje jak ją zmieścić w kadrze bez narażania pobliskich drzew i lamp ulicznych.

 5. Oto idealny kurs dla mnie! Raz w życiu fotografowałem samochód i było to strasznie trudne zadanie, efekty były średnie, ale właściciel zadowolony ;). Taki kurs pozwolił by mi uwiecznić moją bryczkę z najlepszej strony, a łatwe to zadanie nie będzie, bo autko może nie dotrwać do najbliższej sesji, w końcu ma już 21 lat (nie ja, samochód)! Swoja drogą może samodzielnie kupować alkohol w USA xD. Jak nauczę się focić autka, dzięki kursowi, to zdjęcia trafią do największej galerii fotografii samochodów, jakim jest pewien serwis aukcyjny i przy dobrych wiatach osiągnie cenę jednej felgi tego BMW z kursu. :P

 6. Wpanialszej sesji nie można sobie wymarzyć :) Mój aparat czeka z utęsknieniem na możliwość zrobienia wspaniałego zdięcia samochodu pod okiem prawdziwego majstersztyka fotografii czyli Artura Nyka :)
  Pozdrawiam Czesława

 7. Motoryzacja i fotografia to dwa zajęcia, które bez reszty wypełniają mój wolny czas a Twój blog jest jednym z wypełniaczy :-)

  Dostęp do kursu dałby mi szansę podnieść średni poziom zdjęć motoryzacyjnych w Internecie poprzez zwiększenie moich umiejętności fotograficznych.
  Udostępniając kurs mnie przyczynisz się całej społeczności pasjonatów fotografii motoryzacyjnej!

  PS. Zobowiązuję się kurs rzetelnie przestudiować oraz zrobić zdjęcie własnego samochodu, które oddam pod Twoją ocenę. Będziesz wiedział czy kurs działa ;-)

 8. ….enddywineriz….. no naprawdę trudno mi wybrać tylko jedną osobę, bo komentarze są dla mnie bardzo miłe i dzięki Wam czuję, że robię dobrą robotę, która komuś jest potrzebna :) Dzięki temu chce mi się pisać dalej :)

  No więc, aby było sprawiedliwie …entliczek pętliczek skoro mamy wrzesień to niech będzie komentarz nr.9 czyli PajonK :) Proszę Cię o kontakt.

  A wszystkim pozostałym z przyjemnością zaoferuję 25% zniżki na moje autorskie warsztaty o fotografii samochodów. Już dogrywam szczegóły, ale wszystko wskazuje na to, że będą one 15 listopada

  Dziękuje jeszcze raz za wszystkie komentarze :)

 9. Juchu :D ale superowo! Dziękuje bardzo bardzo mocno! :D Panie Arturze sprawił mi pan prezent na urodziny które były 2 dni temu :D
  Wysłałem Panu prywatną wiadomość na facebook.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>