8 comments on “Drogi Artur Nyk…

 1. Podobają mi się Artur Twoje przemyślenia, ponieważ mam dokładnie takie same odnośnie swojej osoby ;-)
  Nadal nie widzę potrzeby umieszczania cen na stronie, bo nie prowadzimy sklepów spożywczych, a zakres naszych usług jest mocno zróżnicowany. Dziwi mnie, a może już przestaje zachowanie osób, które nawet nie pofatygują się o wykonanie 1 telefonu.

 2. Robienie zdjęć to usługa, w związku z tym napisałabym w jakich cenach oscyluje zrobienie zdjęcia – między x a y, od czego zależy wysokość ceny…. A ponieważ do każdego klienta podchodzi się indywidualnie, kontakt telefoniczny albo mailowy mile widziany, aby omówić szczegóły.

  Prowadzę sklep internetowy i niestety, ale z ludźmi trzeba się obchodzić jak z dziećmi. Najlepiej podać wszystko na tacy :)

  Piszę ten komentarz jako osoba, która zajrzała tu dzisiaj pierwszy raz i której zabrakło podstawowych informacji, właśnie na temat cennika.

  Rzeczywiście, oglądając portfolio można dojść do wniosku, że zamówienie zdjęcia może sprawić, że portfel przewróci się w kieszeni, dlatego zasugerowałabym podanie ile mniej więcej wyniesie mnie np. zrobienie zdjęcia czy całej sesji.

  Pozdrawiam

 3. Ludzie kochani, a od czego są telefony i e-maile? A no od tego żeby zapytać się o koszt zdjęć zrobionych specjalnie dla Ciebie. I gorący apel (bolączka Polaków) jeśli uznasz, że zdjęcia są za drogie, to kultura osobista i biznesowa wymaga tego, żeby poinformować o tym fakcie osobę przygotowującą ofertę (często ładnych kilka godzin) Wtedy człowiek przynajmniej wie na czym stoi…

 4. Może napisz: Pierwsze zdjęcie z sesji gratis*

  i małym drugkiem

  * – Przy zamówieniu X sztuk. Zadzwoń bo warto

  Albo jak sprzedawca telefonów:

  Zadzwoń, mam ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Kolor, rozmiar i liczbę wykonanych zdjęć oraz moje zaangażowanie dostosuję specjalnie do Twoich potrzeb ;)

  Poważnie, musisz coś wymyśleć. Chyba, że masz dość pracy ;)

 5. Też kiedyś skorzystałem z Twoich usług (aczkolwiek wtedy portfolio było skromniejsze :) ) i nie miałem problemu z zatelefonowaniem. Dzwoniłem do kilku, z Tyszką włącznie, nie miałem z tym problemu. Ale ludzie mają, to fakt. To, co bym Ci doradził, już raz Ci doradziłem. Pamiętasz targi SPA, które robiłem, i na których się wystawiałeś? Powiedziałem, żebyś ustalił promocyjną cenę 1-dniowej sesji zdjęciowej hotelu i ją podał. Ustaliłeś ją chyba wtedy na 1990 zł, czy jakoś tak. I to jest słuszna koncepcja, czyli proponuję na stronie napisać:
  Cena każdego zlecenia jest ustalana indywidualnie, bla bla bla. Koszt całodziennej sesji zdjęciowej zawierającej: studio, wynagrodzenie fotografa, wynagrodzenie asystenta ;) profesjonalną obróbkę zdjęć oraz prawa autorskie JUŻ OD: ….. zł

  Pozdrawiam wszystkich :)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>